Op Nationaal Ereveld Loenen werd op 4 mei 2018 een bijzondere herdenking georganiseerd door de Oorlogsgravenstichting. Het werd de drukst bezochte herdenking ooit door de deelname van meer dan 600 representanten die achter het graf kwamen te staan van hun omgekomen leeftijdsgenoten.

Kies het thema van jouw keuze
- Achter de schermen6
- Andere herdenkingen1
- Ereveld Vol Leven21
- Familieverhalen26
- Geen categorie0
- Hannie Schaft14
- Holocaust3
- Ik Geef Een gezicht17
- In de media7
- Kampgevangenen21
- Komende Events1
- Live herdenkingen 2018-20195
- Live videostreams 20205
- Live videostreams 20219
- Live videostreams 20222
- Myanmar (Birma)0
- Nationaal Monument Kamp Amersfoort24
- Nationale VredesEvent3
- Nederlands-Indie3
- Nieuws Herdenken.TV5
- Optredens16
- Overheid0
- Slavernij0
- Sprekers8
- Verlies van kind0
- Verzetsverhalen27
- Veteranen3
- Vliegramp0
- Vredesmissies4
- Watersnoodramp0
You Might also like
-
Verhaal Jan le Griep
Op Nationaal Ereveld Loenen werd op 4 mei 2018 een bijzondere herdenking georganiseerd door de Oorlogsgravenstichting. Lees meer >>
-
Bezoek het verhaal van Vic Toers Bijns
De straatverkoper lijkt vergroeid met zijn verkoopstekje in Batavia. Wat niemand ziet, is dat deze satéverkoper in werkelijkheid KNIL-luitenant is. Zou jij dat ook durven? Zo bluffen, onder de ogen van de Japanse bezetter?
-
Verhaal Timo Smeehuijzen
Op Nationaal Ereveld Loenen werd op 4 mei 2018 een bijzondere herdenking georganiseerd door de Oorlogsgravenstichting. Lees meer >>